Horizon - en to hu translation catalogue (582 entries)

en:  - End
hu:  - Vég

en: %(dev)s on instance %(instance_name)s
hu: %(dev)s ezen példányon: %(instance_name)s

en: %(name)s | %(RAM)s RAM | %(VCPU)s VCPU | %(disk)s Disk
hu: %(name)s | %(RAM)s RAM | %(VCPU)s VCPU | %(disk)s lemez

en: %(type)s (%(backend)s backend)
hu: %(type)s (%(backend)s háttérprogram)

en: %s (current)
hu: %s (jelenlegi)

en: %s instances
hu: %s példányok

en: %sGB
hu: %s GB

en: A container is a storage compartment for your data and provides a way for you to organize your data. You can think of a container as a folder in Windows &reg; or a directory in UNIX &reg;. The primary difference between a container and these other file system concepts is that containers cannot be nested. You can, however, create an unlimited number of containers within your account. Data must be stored in a container so you must have at least one container defined in your account prior to uploading data.
hu: A konténer az adatait tároló egység, amely lehetővé teszi adatai rendszerezését. A konténert úgy képzelheti el, mint egy mappát Windows alatt vagy könyvtárat Unix alatt. Az alapvető különbség a konténer és más fájlrendszerbeli fogalmak között az, hogy a konténerek nem ágyazhatók egymásba. Azonban végtelen számú konténert hozhat létre a fiókjában. Az adatokat konténerekben kell tárolni, így legalább egy konténert definiálni kell a fiókjában az adatok feltöltése előtt.

en: A script or set of commands to be executed after the instance has been built (max 16kb).
hu: A példány létrejötte után futtatandó szkript vagy parancsok halmaza (maximum 16 KB).

en: A volume of %(req)iGB cannot be created as you only have %(avail)iGB of your quota available.
hu: Nem hozható létre %(req)i GB méretű kötet, mivel csak %(avail)i GB érhető el a kvótából.

en: ALLOW %(from)s:%(to)s from %(cidr)s
hu: ENGEDÉLYEZÉS: %(from)s:%(to)s innen: %(cidr)s

en: ALLOW %(from)s:%(to)s from %(group)s
hu: ENGEDÉLYEZÉS: %(from)s:%(to)s innen: %(group)s

en: API Endpoints
hu: API végpontjai

en: Access & Security
hu: Hozzáférés és biztonság

en: Access &amp; Security
hu: Hozzáférés és biztonság

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add New User
hu: Új felhasználó hozzáadása

en: Add New Users
hu: Új felhasználók hozzáadása

en: Add Rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Add Subnet
hu: Alhálózat hozzáadása

en: Add To Project
hu: Hozzáadás a projekthez

en: Add User To Project
hu: Felhasználó hozzáadása a projekthez

en: Admin State
hu: Admin állapot

en: All Instances
hu: Minden példány

en: All Users
hu: Minden felhasználó

en: Allocate Floating IP
hu: Lebegő IP lefoglalása

en: Allocate IP
hu: IP lefoglalása

en: Allocate IP To Project
hu: IP lefoglalása projekthez

en: Allocate a floating IP from a given floating ip pool.
hu: Lebegő IP lefoglalása a megadott lebegő IP tárból.

en: Allocated Floating IP %(ip)s.
hu: Lebegő IP lefoglalva: %(ip)s.

en: An external (HTTP) URL to load the image from.
hu: Egy külső (HTTP) URL a képek betöltéséhez.

en: An instance can be launched with varying types of attached storage. You may select from those options here.
hu: Egy példány különféle típusú csatolt tárolókkal indítható el. Itt választhat ezekből.

en: Architecture
hu: Architektúra

en: Associate
hu: Társítás

en: Associate Floating IP
hu: Lebegő IP társítása

en: Attach To Instance
hu: Csatolás példányhoz

en: Attach Volume
hu: Kötet csatolása

en: Attach to Instance
hu: Példányhoz csatolás

en: Attached
hu: Csatolva

en: Attached To
hu: Csatolva ehhez

en: Attached to %(instance)s on %(dev)s
hu: Csatolva %(instance)s példányhoz ezen: %(dev)s

en: Attaching volume %(vol)s to instance %(inst)s on %(dev)s.
hu: %(vol)s kötet csatolása a(z) %(inst)s példányhoz ezen: %(dev)s.

en: Attachments
hu: Csatolások

en: Boot from volume snapshot (creates a new volume).
hu: Indítás a kötet pillanatképről (létrehoz egy új kötetet).

en: Boot from volume.
hu: Indulás a kötetről.

en: Bulgarian (Bulgaria)
hu: Bolgár (Bulgária)

en: Cancel
hu: Mégse

en: Checksum
hu: Ellenőrzőösszeg

en: Choose a snapshot
hu: Válasszon pillanatképet

en: Classless Inter-Domain Routing (e.g. 192.168.0.0/24)
hu: Osztály nélküli tartományközi útválasztás (például 192.168.0.0/24)

en: Code
hu: Kód

en: Confirm Password
hu: Jelszó megerősítése

en: Container
hu: Konténer

en: Container Format
hu: Konténerformátum

en: Container Name
hu: Konténer neve

en: Container created successfully.
hu: A konténer sikeresen létrehozva.

en: Containers
hu: Konténerek

en: Control access to your instance via keypairs, security groups, and other mechanisms.
hu: Hozzáférés vezérlése a példányhoz kulcspárok, biztonsági csoportok és egyéb mechanizmusok használatával.

en: Copied "%(orig)s" to "%(dest)s" as "%(new)s".
hu: „%(orig)s” átmásolva ide: „%(dest)s” mint „%(new)s”.

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy Object
hu: Objektum másolása

en: Create
hu: Létrehozás

en: Create An Image
hu: Kép létrehozása

en: Create Container
hu: Konténer létrehozása

en: Create Flavor
hu: Változat létrehozása

en: Create Image
hu: Kép létrehozása

en: Create Keypair
hu: Kulcspár létrehozása

en: Create Network
hu: Hálózat létrehozása

en: Create Port
hu: Port létrehozása

en: Create Project
hu: Projekt létrehozása

en: Create Security Group
hu: Biztonsági csoport létrehozása

en: Create Snapshot
hu: Pillanatkép létrehozása

en: Create Subnet
hu: Alhálózat létrehozása

en: Create User
hu: Felhasználó létrehozása

en: Create User for project '%(tenant_name)s'.
hu: Felhasználó létrehozása a projekthez: „%(tenant_name)s”.

en: Create Volume
hu: Kötet létrehozása

en: Create Volume Snapshot
hu: Kötet pillanatkép létrehozása

en: Create a Snapshot
hu: Pillanatkép létrehozása

en: Create a Volume
hu: Kötet létrehozása

en: Create a Volume Snapshot
hu: Kötet pillanatkép létrehozása

en: Created
hu: Létrehozva

en: Created flavor "%s".
hu: „%s” változat létrehozva.

en: Created network "%s".
hu: „%s” hálózat létrehozva.

en: Created new project "%s".
hu: Új projekt létrehozva: „%s”.

en: Creating volume snapshot "%s"
hu: Kötetpillanatkép („%s”) létrehozása

en: Currently only images available via an HTTP URL are supported. The image location must be accessible to the Image Service. Compressed image binaries are supported (.zip and .tar.gz.)
hu: Jelenleg csak HTTP URL-en elérhető lemezképek támogatottak. A lemezkép helyének elérhetőnek kell lennie a lemezkép szolgáltatás által. A tömörített lemezkép-binárisok támogatottak (.zip és .tar.gz.)

en: Custom Properties
hu: Egyéni tulajdonságok

en: Customization Script
hu: Testre szabó szkript

en: Czech
hu: Cseh

en: Default Quotas
hu: Alapértelmezett kvóták

en: Delete on Terminate
hu: Törlés bezáráskor

en: Delete volume on instance terminate
hu: Kötet törlése a példány bezárásakor

en: Description
hu: Leírás

en: Description:
hu: Leírás:

en: Destination container
hu: Cél konténer

en: Destination object name
hu: Cél objektum neve

en: Detach
hu: Leválasztás

en: Detached
hu: Leválasztva

en: Detaching
hu: Leválasztás

en: Details
hu: Részletek

en: Device Attached
hu: Csatlakoztatott eszköz

en: Device ID
hu: Eszközazonosító

en: Device Name
hu: Eszköz neve

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Disassociate Floating IP
hu: Lebegő IP társításának megszüntetése

en: Disk
hu: Lemez

en: Disk Format
hu: Lemezformátum

en: Disk GB Hours
hu: Lemez GB órák

en: Don't boot from a volume.
hu: Ne induljon a kötetről.

en: Download
hu: Letöltés

en: Download CSV Summary
hu: CSV összegzés letöltése

en: Download EC2 Credentials
hu: EC2 hitelesítési adatok letöltése

en: Download Keypair
hu: Kulcspár letöltése

en: Download OpenStack RC File
hu: OpenStack RC fájl letöltése

en: Download keypair &quot;%(keypair_name)s&quot;
hu: Kulcspár (&quot;%(keypair_name)s&quot;) letöltése

en: Dutch (Netherlands)
hu: Holland (Hollandia)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Attachments
hu: Csatolások szerkesztése

en: Edit Flavor
hu: Változat szerkesztése

en: Edit Instance
hu: Példány szerkesztése

en: Edit Network
hu: Hálózat szerkesztése

en: Edit Port
hu: Port szerkesztése

en: Edit Project
hu: Projekt szerkesztése

en: Edit Rules
hu: Szabályok szerkesztése

en: Edit Security Group Rules
hu: Biztonsági csoport szabályok szerkesztése

en: Edit Subnet
hu: Alhálózat szerkesztése

en: Email
hu: E-mail

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: English
hu: Angol

en: Ephemeral Disk
hu: Ideiglenes lemez

en: Ephemeral Disk GB
hu: Ideiglenes lemez GB

en: Error Downloading RC File: %s
hu: Hiba az RC fájl letöltésekor: %s

en: Error writing zipfile: %(exc)s
hu: Hiba a zip fájl írásakor: %(exc)s

en: Euca2ools state
hu: Euca2ools állapot

en: Failed to add %s project members and set project quotas.
hu: Nem sikerült hozzáadni %s projekt tagjait és beállítani a projekt kvótáit.

en: Failed to create a port for network %s
hu: Nem sikerült a port létrehozása a(z) %s hálózathoz.

en: Failed to create network %s
hu: A hálózat (%s) létrehozása nem sikerült.

en: Failed to delete network %s
hu: A hálózat (%s) törlése nem sikerült.

en: Failed to delete subnet %s
hu: Nem sikerült az alhálózat (%s) törlése.

en: Failed to modify %s project members and update project quotas.
hu: Nem sikerült módosítani %s projekt tagjait és frissíteni a projektkvótákat.

en: Failed to retrieve network %s for a subnet
hu: Nem kérhető le a(z) %s hálózat egy alhálózathoz

en: Failed to update network %s
hu: A hálózat (%s) frissítése nem sikerült.

en: Failed to update port %s
hu: Nem sikerült a port (%s) frissítése.

en: File
hu: Fájl

en: Fingerprint
hu: Ujjlenyomat

en: Fixed IP
hu: Fix IP

en: Fixed IPs
hu: Fix IP-k

en: Flavor
hu: Változat

en: Flavor Details
hu: Változat részletei

en: Flavor Name
hu: Változat neve

en: Flavors
hu: Változatok

en: Floating IP
hu: Lebegő IP

en: Floating IP Pool
hu: Lebegő IP-k tára

en: Floating IPs
hu: Lebegő IP-k

en: Folder created successfully.
hu: A mappa sikeresen létrehozva.

en: Forbidden
hu: Tiltott

en: Format
hu: Formátum

en: French
hu: Francia

en: From Port
hu: Küldő port

en: From here you can add and remove members to this project from the list of all available users.
hu: Itt tagokat vehet fel a projektbe az összes elérhető felhasználó listájából, vagy eltávolíthatja azokat.

en: From here you can alter the sizing of the current flavor.
hu: Innen tudja módosítani a jelenlegi változat méretét.

en: From here you can create a new network.
    In addition a subnet associated with the network can be created in the next panel.
hu: Itt létrehozhat egy új hálózatot.
    Ezen kívül a következő panelen létrehozható a hálózathoz társított alhálózat.

en: From here you can create a new project to organize users.
hu: Innen tud létrehozni új projektet a felhasználók szervezéséhez.

en: From here you can create a new security group
hu: Innen hozhat létre új biztonsági csoportot

en: From here you can create a new user and assign them to a project.
hu: Itt létrehozhat új felhasználókat, és projekthez rendelheti azokat.

en: From here you can create a new user to add to this project.
hu: Innen létre tud hozni új felhasználót, akit hozzáadhat ehhez a projekthez.

en: From here you can define the sizing of a new flavor.
hu: Innen tudja meghatározni az új változat méretét.

en: From here you can edit a project.
hu: Innen tudja szerkeszteni a projektet.

en: From here you can edit quotas (max limits) for the project %(tenant.name)s.
hu: Innen tudja szerkeszteni a projekt %(tenant.name)s kvótáit (maximális korlátjait).

en: From here you can edit the project details.
hu: Innen tudja szerkeszteni a projekt részleteit.

en: From here you can edit the user's details, including their default project.
hu: Itt szerkesztheti a felhasználók adatait, beleértve az alapértelmezett projektjeiket.

en: From here you can modify dashboard settings for your user.
hu: Innen tudja módosítani a felhasználója vezérlőpultjának beállításait.

en: From here you can modify different properties of an image.
hu: Innen tudja módosítani a kép különböző tulajdonságait.

en: From here you can set quotas (max limits) for the project.
hu: Innen tudja beállítani a projekt kvótáit (maximum korlátjait).

en: Gateway IP
hu: Átjáró IP

en: Gateway IP (optional)
hu: Átjáró IP (elhagyható)

en: Gateway IP and IP version are inconsistent.
hu: Az átjáró IP-címe és az IP verzió nem konzisztensek.

en: Gigabytes
hu: Gigabájt

en: Go
hu: Ugrás

en: Help
hu: Súgó

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Host
hu: Gép

en: ID
hu: Azonosító

en: IP Address
hu: IP-cím

en: IP Addresses
hu: IP-címek

en: IP Protocol
hu: IP protokoll

en: IP Version
hu: IP verzió

en: IP address %s associated.
hu: %s IP-cím társítva.

en: IP address:
hu: IP-cím:

en: IP allocation pool
hu: IP-foglalási tár

en: IP version
hu: IP verzió

en: ISO - Optical Disk Image
hu: ISO - Optikai lemezkép

en: Id
hu: Azonosító

en: Image
hu: Kép

en: Image Detail
hu: Kép részletek

en: Image Location
hu: Kép helye

en: Image Name
hu: Kép neve

en: Image Overview
hu: Kép áttekintése

en: Image Type
hu: Képtípus

en: Image was successfully updated.
hu: A kép sikeresen feltöltve.

en: Images
hu: Képek

en: Images & Snapshots
hu: Képek és pillanatképek

en: Images &amp; Snapshots
hu: Képek és pillanatképek

en: Import Keypair
hu: Kulcspár importálása

en: Info
hu: Információ

en: Injected File Content Bytes
hu: Beszúrt fájl tartalom bájtok

en: Injected Files
hu: Beszúrt fájlok

en: Instance
hu: Példány

en: Instance Console Log
hu: Példány konzol napló

en: Instance Count
hu: Példányok száma

en: Instance Detail
hu: Példány részletei

en: Instance ID
hu: Példány azonosító

en: Instance Name
hu: Példány neve

en: Instance Overview
hu: Példány áttekintése

en: Instance Snapshot
hu: Példány pillanatképe

en: Instance Snapshots
hu: Példány pillanatképek

en: Instance Source
hu: Példány forrása

en: Instances
hu: Példányok

en: Italiano
hu: Olasz

en: Japanese
hu: Japán

en: Kernel ID
hu: Kernel azonosító

en: Key Name
hu: Kulcsnév

en: Keypair
hu: Kulcspár

en: Keypair Name
hu: Kulcspár neve

en: Keypair names may only contain letters, numbers, underscores and hyphens.
hu: A kulcspárnevek csak betűket, számokat, aláhúzásokat és kötőjeleket tartalmazhatnak.

en: Keypairs
hu: Kulcspárok

en: Keypairs are ssh credentials which are injected into images when they are launched. Creating a new key pair registers the public key and downloads the private key (a .pem file).
hu: A kulcspárok SSH hitelesítési adatok, amelyek beszúrásra kerülnek a lemezképekbe azok indításakor. Az új kulcspár létrehozása regisztrálja a nyilvános kulcsot, és letölti a magánkulcsot (egy .pem fájlt).

en: Korean (Korea)
hu: Koreai (Korea)

en: Launch
hu: Indítás

en: Launch Instance
hu: Példány indítása

en: Launch instance in these security groups.
hu: Példány indítása ezekben a biztonsági csoportokban.

en: Launch instance withthese networks
hu: Példány indítása ezekkel a hálózatokkal

en: Launched %(count)s named "%(name)s".
hu: %(count)s „%(name)s” nevű elindítva.

en: Launching multiple instances is only supported for images and instance snapshots.
hu: Több példány indítása csak lemezképek és példánypillanatképek esetén támogatott.

en: Limit
hu: Határ

en: Log
hu: Napló

en: Log Length
hu: Napló hossza

en: Logged in as
hu: Belépve mint

en: Mac Address
hu: MAC cím

en: Make a new copy of an existing object to store in this or another container. You may also specify a path at which the new copy should live inside of the selected container.
hu: Új másolat létrehozása meglévő objektumról az itt vagy másik konténerben való tároláshoz. Megadhatja azt az útvonalat is, ahol az új másolatnak élnie kell a kiválasztott konténerben.

en: Manage Compute
hu: Compute kezelése

en: Manage Floating IP Associations
hu: Lebegő IP társítások kezelése

en: Manage Volume Attachments
hu: Kötetcsatolások kezelése

en: Metadata Items
hu: Metaadat elemek

en: Minimum Disk (GB)
hu: Minimum lemez (GB)

en: Minimum Ram (MB)
hu: Minimum RAM (MB)

en: Modified project "%s".
hu: „%s” projekt módosítva.

en: Modified project information and members, but unable to modify project quotas.
hu: A projektinformációk és -tagok módosítva, de a projektkvóták nem módosíthatók.

en: Modify Users
hu: Felhasználók módosítása

en: Monitoring
hu: Monitorozás

en: Name
hu: Név

en: Network
hu: Hálózat

en: Network "%s" was successfully created.
hu: A hálózat („%s”) sikeresen létrejött.

en: Network %s was successfully created.
hu: A hálózat (%s) sikeresen létrehozva.

en: Network %s was successfully updated.
hu: A hálózat (%s) sikeresen frissítve.

en: Network Address
hu: Hálózati cím

en: Network Address and IP version are inconsistent.
hu: A hálózati cím és az IP verzió nem konzisztensek.

en: Network Detail
hu: Hálózat részletei

en: Network Detail:
hu: Hálózat részletei:

en: Network ID
hu: Hálózatazonosító

en: Network Name
hu: Hálózat neve

en: Network Overview
hu: Hálózat áttekintése

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24)
hu: Hálózati cím CIDR formátumban (például 192.168.0.0/24)

en: Network list can not be retrieved.
hu: A hálózat lista nem kérhető le.

en: Networking
hu: Hálózatkezelés

en: Networks
hu: Hálózatok

en: No IP addresses available
hu: Nem érhetők el IP-címek

en: No floating IP pools available.
hu: A lebegő IP-k tárai nem érhetők el.

en: No images available.
hu: Nincsenek elérhető képek.

en: No instances available
hu: Nem érhetők el példányok

en: No keypairs available.
hu: Nem érhetők el kulcspárok.

en: No rules defined.
hu: Nincsenek szabályok megadva.

en: No snapshots available.
hu: Nincsenek elérhető pillanatképek.

en: No users found.
hu: Nem található felhasználó.

en: No volumes attached.
hu: Nincsenek csatolt kötetek.

en: Not attached
hu: Nem csatolt

en: Not available
hu: Nem érhető el

en: Note: this will not affect the resources allocated to any existing instances using this flavor.
hu: Megjegyzés: ez nem befolyásolja a változatot használó meglévő példányokhoz lefoglalt erőforrásokat.

en: Number of Instances
hu: Példányok száma

en: Number of VCPUs
hu: VCPU-k száma

en: Number of Volumes
hu: Kötetek száma

en: Number of instances to launch.
hu: Az indítandó példányok száma

en: Object
hu: Objektum

en: Object Name
hu: Objektum neve

en: Object Store
hu: Objektumtár

en: Object was successfully uploaded.
hu: Az objektum sikeresen feltöltve.

en: Objects
hu: Objektumok

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Page Not Found
hu: Az oldal nem található

en: Password
hu: Jelszó

en: Password must be between 8 and 18 characters.
hu: A jelszónak 8 és 18 karakter közöttinek kell lennie.

en: Passwords do not match.
hu: A jelszavak nem egyeznek.

en: Pause
hu: Szüneteltetés

en: Paused
hu: Szüneteltetve

en: Please choose a volume, or select %s.
hu: Kérjük válasszon egy kötetet vagy ezt: %s.

en: Please note:
hu: Ne feledje:

en: Please select an option for the instance source.
hu: Válasszon beállítást a példányforráshoz.

en: Polish
hu: Lengyel

en: Pool
hu: Tároló

en: Port %s was successfully created.
hu: A port (%s) sikeresen létrehozva.

en: Port %s was successfully updated.
hu: A port (%s) sikeresen frissítve.

en: Port Detail
hu: Port részletei

en: Port Overview
hu: Portáttekintés

en: Port list can not be retrieved.
hu: A port lista nem kérhető le.

en: Ports
hu: Portok

en: Portuguese
hu: Portugál

en: Portuguese (Brazil)
hu: Portugál (Brazília)

en: Post-Creation
hu: Létrehozás után

en: Power State
hu: Bekapcsolási állapot

en: Primary Project
hu: Elsődleges projekt

en: Project
hu: Projekt

en: Project & User
hu: Projekt és felhasználó

en: Project ID
hu: Projektazonosító

en: Project Info
hu: Projektinformáció

en: Project Members
hu: A projekt tagjai

en: Project Name
hu: Projekt neve

en: Project Quotas
hu: Projekt kvóták

en: Project Usage
hu: Projekt használat

en: Project Usage Overview
hu: Projekt használat áttekintése

en: Projects
hu: Projektek

en: Protect and use the key as you would any normal ssh private key.
hu: A kulcsot úgy védje és használja, mintha egy normál SSH magánkulcs lenne.

en: Public
hu: Nyilvános

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: QCOW2 - QEMU Emulator
hu: QCOW2 - QEMU Emulátor

en: Quota
hu: Kvóta

en: Quota Name
hu: Kvóta neve

en: Quotas
hu: Kvóták

en: Ramdisk ID
hu: RAM-lemez azonosító

en: Release
hu: Elengedés

en: Released
hu: Elengedve

en: Reload
hu: Újratöltés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Removed
hu: Eltávolítva

en: Resume
hu: Folytatás

en: Resumed
hu: Folytatva

en: Role
hu: Szerep

en: Roles
hu: Szerepek

en: Root Disk
hu: Gyökér lemez

en: Root Disk GB
hu: Gyökér lemez GB

en: Rule
hu: Szabály

en: Rules
hu: Szabályok

en: Save
hu: Mentés

en: Save Changes
hu: Változtatások mentése

en: Scheduled termination of
hu: Ütemezett bezárás

en: Security Group
hu: Biztonsági csoport

en: Security Group Rules
hu: Biztonsági csoport szabályok

en: Security Groups
hu: Biztonsági csoportok

en: Select Image
hu: Kép kiválasztása

en: Select Instance Snapshot
hu: Példány pillanatkép kiválasztása

en: Select Volume
hu: Kötet kiválasztása

en: Select Volume Snapshot
hu: Kötet pillanatkép kiválasztása

en: Select a keypair
hu: Kulcspár kiválasztása

en: Select a name for your network.
hu: Válasszon egy nevet a hálózatához.

en: Select a project
hu: Projekt kiválasztása

en: Select an IP address
hu: Válasszon IP-címet

en: Select an instance
hu: Válasszon egy példányt

en: Select an instance to attach to.
hu: Válasszon példányt a csatoláshoz.

en: Select networks for your instance.
hu: Hálózatok kiválasztása a példányához.

en: Select the IP address you wish to associate with the selected instance.
hu: Válassza ki a kijelölt példányhoz társítani kívánt IP-címet.

en: Select the user role for the project.
hu: A felhasználói szerep kiválasztása a projekthez.

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Service Endpoint
hu: Szolgáltatás végpontja

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Shared
hu: Megosztott

en: Sign Out
hu: Kijelentkezés

en: Simplified Chinese
hu: Kínai (egyszerűsített)

en: Size
hu: Méret

en: Size (GB)
hu: Méret (GB)

en: Size of image to launch.
hu: Az indítandó kép mérete.

en: Slash is not an allowed character.
hu: A perjel nem elfogadott karakter.

en: Snapshot
hu: Pillanatkép

en: Snapshot "%(name)s" created for instance "%(inst)s"
hu: Pillanatkép („%(name)s”) létrehozva ehhez a példányhoz: „%(inst)s”

en: Snapshot Name
hu: Pillanatkép neve

en: Snapshots
hu: Pillanatképek

en: Snapshots preserve the disk state of a running instance.
hu: A pillanatképek megőrzik a futó példány lemezállapotát.

en: Source
hu: Forrás

en: Spanish
hu: Spanyol

en: Specify "Network Address" or clear "Create Subnet" checkbox.
hu: Adja meg a „Hálózati címet”, vagy törölje az „Alhálózat létrehozása” négyzetet.

en: Specify an image to upload to the Image Service.
hu: Adja meg a képszolgáltatásba feltöltendő képet.

en: Specify the details for launching an instance.
hu: Adja meg a részleteket egy példány indításához.

en: Specs
hu: Specifikációk

en: Start
hu: Kezdet

en: Status
hu: Állapot

en: Subnet
hu: Alhálózat

en: Subnet "%s" was successfully created.
hu: Az alhálózat („%s”) sikeresen létrejött.

en: Subnet Detail
hu: Alhálózat részletei

en: Subnet ID
hu: Alhálózati azonosító

en: Subnet Overview
hu: Alhálózat áttekintése

en: Subnet list can not be retrieved.
hu: Az alhálózat lista nem kérhető le.

en: Subnets
hu: Alhálózatok

en: Subnets Associated
hu: Társított alhálózatok

en: Successfully added rule: %s
hu: Szabály sikeresen hozzáadva: %s

en: Successfully created security group: %s
hu: A biztonsági csoport sikeresen létrehozva: %s

en: Successfully disassociated Floating IP: %s
hu: Lebegő IP társítása sikeresen megszüntetve: %s

en: Successfully imported public key: %s
hu: A nyilvános kulcs sikeresen importálva: %s

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Suspended
hu: Felfüggesztve

en: System Panel
hu: Rendszer panel

en: Task
hu: Feladat

en: Terminate
hu: Bezárás

en: The "Customization Script" field is analogous to "User Data" in other systems.
hu: A „Testre szabó szkript” mező megfelel a más rendszereken használt „Felhasználói adatoknak”.

en: The "from" port number is invalid.
hu: A „forrás” portszám érvénytelen.

en: The "to" port number is invalid.
hu: A „cél” portszám érvénytelen.

en: The "to" port number must be greater than or equal to the "from" port number.
hu: A „cél” portszám nem lehet kisebb a „forrás” portszámnál.

en: The ICMP code is invalid.
hu: Az ICMP kód érvénytelen.

en: The ICMP code not in range (-1, 255)
hu: Az ICMP kód nincs a (-1, 255) tartományban

en: The ICMP type is invalid.
hu: Az ICMP típus érvénytelen.

en: The ICMP type not in range (-1, 255)
hu: Az ICMP típus nincs a (-1, 255) tartományban

en: The Image Location field MUST be a valid and direct URL to the image binary. URLs that redirect or serve error pages will result in unusable images.
hu: A Lemezkép helye mezőnek a lemezkép binárisra mutató érvényes és közvetlen URL-címnek kell lennie. Az átirányító vagy hibaoldalakat kiszolgáló URL-ek használhatatlan lemezképeket eredményeznek.

en: The chart below shows the resources used by this project in relation to the project's quotas.
hu: Az alábbi diagram megjeleníti a projekt által használt erőforrásokat a projekt kvótáihoz viszonyítva.

en: The keypair &quot;%(keypair_name)s&quot; should download automatically. If not use the link below.
hu: A kulcspár (&quot;%(keypair_name)s&quot;) letöltése automatikusan indul. Ha mégsem, használja a lenti hivatkozást.

en: The minimum disk size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
hu: A kép indításához szükséges minimális lemezméret. Ha nincs megadva, az alapértelmezett értéke 0 (nincs minimum).

en: The page you were looking for doesn't exist
hu: A keresett oldal nem létezik

en: The protocol which this rule should be applied to.
hu: Szabály alkalmazása ezen protokollra.

en: The user %s has no role defined for
hu: A(z) %s felhasználóhoz nincs szerep megadva

en: The volume size cannot be less than the snapshot size (%sGB)
hu: A kötet mérete nem lehet kisebb a pillanatkép méreténél (%s GB)

en: There are no image sources available; you must first create an image before attempting to launch an instance.
hu: Nincsenek elérhető kép források; először létre kell hoznia egy képet, mielőtt megpróbál indítani egy példányt.

en: To Port
hu: Cél port

en: Total Disk
hu: Lemez összesen

en: Total Gigabytes
hu: Gigabájtok összesen

en: Total RAM
hu: Teljes RAM

en: Traditional Chinese
hu: Kínai (hagyományos)

en: Type
hu: Típus

en: Unable to add rule to security group.
hu: Nem vehető fel szabály a biztonsági csoporthoz.

en: Unable to add userto primary project.
hu: A felhasználó nem adható az elsődleges projekthez.

en: Unable to allocate Floating IP.
hu: Nem foglalható le lebegő IP.

en: Unable to associate IP address %s.
hu: Nem lehet társítani a(z) %s IP-címet.

en: Unable to attach volume.
hu: A kötet nem csatolható.

en: Unable to copy object.
hu: Nem lehet másolni az objektumot.

en: Unable to create container.
hu: Nem lehet létrehozni a konténert.

en: Unable to create flavor.
hu: Nem lehet létrehozni a változatot.

en: Unable to create keypair: %(exc)s
hu: Nem hozható létre kulcspár: %(exc)s

en: Unable to create network "%s".
hu: Nem hozható létre a hálózat („%s”).

en: Unable to create new image.
hu: Nem lehet létrehozni új képet.

en: Unable to create project "%s".
hu: Nem lehet létrehozni a projektet: „%s”.

en: Unable to create security group.
hu: Nem hozható létre biztonsági csoport.

en: Unable to create snapshot.
hu: Nem lehet pillanatképet létrehozni.

en: Unable to create user.
hu: Nem hozható létre felhasználó.

en: Unable to create volume snapshot.
hu: Nem hozható létre kötetpillanatkép.

en: Unable to create volume.
hu: Nem hozható létre kötet.

en: Unable to delete volume "%s". One or more snapshots depend on it.
hu: Nem törölhető a kötet („%s”). Legalább egy pillanatkép függ tőle.

en: Unable to disassociate floating IP.
hu: Lebegő IP társítása nem szüntethető meg.

en: Unable to fetch EC2 credentials.
hu: Nem lehet lekérni az EC2 hitelesítési adatait.

en: Unable to get VNC console for instance "%s".
hu: Nem lehet megszerezni a példány („%s”) VNC konzolját.

en: Unable to get log for instance "%s".
hu: Nem lehet letölteni a példány („%s”) naplóját.

en: Unable to get quota info.
hu: Nem lehet lekérni a kvótainformációt.

en: Unable to import keypair.
hu: A kulcspár nem importálható.

en: Unable to launch %(count)s named "%(name)s".
hu: Nem indítható el %(count)s „%(name)s”.

en: Unable to list containers.
hu: Nem lehet listázni a konténereket.

en: Unable to load the specified snapshot.
hu: Nem tölthető be a megadott pillanatkép.

en: Unable to modify project "%s".
hu: Nem lehet módosítani a(z) „%s” projektet.

en: Unable to retrieve attachment information.
hu: A csatolási információk nem kérhetők le.

en: Unable to retrieve container list.
hu: Nem lehet lekérni a konténer listát.

en: Unable to retrieve default quota values.
hu: Nem kérhetők le az alapértelmezett kvótaértékek.

en: Unable to retrieve details for instance "%s".
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” példány részleteit.

en: Unable to retrieve details for network "%s".
hu: Nem lehet lekérni a(z) „%s” hálózat részleteit.

en: Unable to retrieve flavor data.
hu: Nem lehet lekérni a változat adatokat.

en: Unable to retrieve flavor list.
hu: Nem lehet lekérni a változat listát.

en: Unable to retrieve floating IP addresses.
hu: Nem kérhetők le a lebegő IP-címek.

en: Unable to retrieve floating IP pools.
hu: A lebegő IP-k tárai nem kérhetők le.

en: Unable to retrieve image details.
hu: Nem lehet lekérni a kép részleteit.

en: Unable to retrieve image list.
hu: Nem lehet lekérni a képlistát.

en: Unable to retrieve image.
hu: Nem lehet lekérni a képet.

en: Unable to retrieve images for the current project.
hu: Nem lehet lekérni képeket a jelenlegi projekthez.

en: Unable to retrieve images.
hu: Nem lehet lekérni a képeket.

en: Unable to retrieve instance details.
hu: Nem lehet lekérni a példány részleteit.

en: Unable to retrieve instance flavors.
hu: Nem lehet lekérni a példány változatokat.

en: Unable to retrieve instance list.
hu: Nem lehet lekérni a példány listát.

en: Unable to retrieve instance size information.
hu: Nem lehet lekérni a példány méret információit.

en: Unable to retrieve instance tenant information.
hu: Nem kérhetők le a példány bérlőinformációi.

en: Unable to retrieve instance.
hu: Nem lehet lekérni a példányt.

en: Unable to retrieve instances.
hu: Nem lehet lekérni a példányokat.

en: Unable to retrieve keypair list.
hu: Nem kérhető le a kulcspárlista.

en: Unable to retrieve keypairs.
hu: Nem lehet lekérni a kulcspárokat.

en: Unable to retrieve list of security groups
hu: Nem lehet lekérni a biztonsági csoportok listáját

en: Unable to retrieve list of volume snapshots.
hu: Nem lehet lekérni a kötet pillanatképek listáját.

en: Unable to retrieve list of volumes.
hu: Nem lehet lekérni a kötetek listáját.

en: Unable to retrieve network details.
hu: A hálózat részletei nem kérhetők le.

en: Unable to retrieve network.
hu: Nem lehet lekérni a hálózatot.

en: Unable to retrieve networks.
hu: Nem lehet lekérni a hálózatokat.

en: Unable to retrieve object list.
hu: Nem lehet lekérni az objektum listát.

en: Unable to retrieve object.
hu: Nem lehet lekérni az objektumot.

en: Unable to retrieve port details
hu: Nem lehet lekérni a port részleteit

en: Unable to retrieve port details.
hu: Nem lehet lekérni a port részleteit.

en: Unable to retrieve project details.
hu: Nem kérhetők le a projekt részletei.

en: Unable to retrieve project information.
hu: Nem lehet lekérni a projekt információkat.

en: Unable to retrieve project list.
hu: Nem lehet lekérni a projekt listát.

en: Unable to retrieve public images.
hu: Nem lehet lekérni a nyilvános képeket.

en: Unable to retrieve quota information.
hu: Nem lehet lekérni a kvóta információkat.

en: Unable to retrieve role information.
hu: Nem lehet lekérni a szerep információkat.

en: Unable to retrieve security group.
hu: Nem lehet lekérni a biztonsági csoportot.

en: Unable to retrieve security groups.
hu: Nem kérhetők le a biztonsági csoportok.

en: Unable to retrieve snapshot details.
hu: Nem lehet lekérni a pillanatkép részleteit.

en: Unable to retrieve snapshots.
hu: Nem lehet lekérni a pillanatképeket.

en: Unable to retrieve subnet details
hu: Nem lehet lekérni az alhálózat részleteit

en: Unable to retrieve subnet details.
hu: Az alhálózat részletei nem kérhetők le.

en: Unable to retrieve usage information.
hu: Nem lehet lekérni a használati információkat.

en: Unable to retrieve user list.
hu: Nem lehet lekérni a felhasználó listát.

en: Unable to retrieve user list. Please try again later.
hu: Nem lehet lekérni a felhasználó listát. Kérjük próbálja meg később.

en: Unable to retrieve user roles.
hu: A felhasználói szerepek nem kérhetők le.

en: Unable to retrieve users.
hu: Nem lehet lekérni a felhasználókat.

en: Unable to retrieve volume details.
hu: A kötet részletei nem kérhetők le.

en: Unable to retrieve volume information.
hu: A kötetinformációk nem kérhetők le.

en: Unable to retrieve volume list.
hu: A kötetlista nem kérhető le.

en: Unable to retrieve volume snapshots.
hu: Nem lehet lekérni a kötet pillanatképeket.

en: Unable to retrieve volume/instance attachment information
hu: A kötet- vagy példánycsatolási információk nem kérhetők le.

en: Unable to set project quotas.
hu: Nem lehet beállítani a projekt kvótákat.

en: Unable to update %(attributes)s for the user.
hu: Nem lehet frissíteni a felhasználó %(attributes)s jellemzőit.

en: Unable to update flavor.
hu: Nem lehet frissíteni a változatot.

en: Unable to update image "%s".
hu: Nem lehet feltölteni a képet: „%s”.

en: Unable to update user.
hu: A felhasználó nem frissíthető.

en: Unable to upload object.
hu: Nem lehet feltölteni az objektumot.

en: Unknown instance
hu: Ismeretlen példány

en: Unknown instance (None)
hu: Ismeretlen példány (nincs)

en: Update Image
hu: Kép frissítése

en: Update Network
hu: Hálózat frissítése

en: Update Port
hu: Port frissítése

en: Update Project
hu: Projekt frissítése

en: Update Quota
hu: Kvóta frissítése

en: Update Subnet
hu: Alhálózat frissítése

en: Update User
hu: Felhasználó frissítése

en: Updated
hu: Frissítve

en: Updated flavor "%s".
hu: „%s” változat frissítve.

en: Upload Object
hu: Objektum feltöltése

en: Upload Object To Container
hu: Objektum feltöltése a konténerbe

en: Upload Objects
hu: Objektumok feltöltése

en: Uptime
hu: Futási idő

en: Usage Overview
hu: Használat áttekintése

en: Usage Summary
hu: Használati összegzés

en: Use snapshot as a source
hu: Pillanatkép használata forrásként

en: User
hu: Felhasználó

en: User "%s" was successfully created.
hu: „%s” felhasználó sikeresen létrehozva.

en: User ID
hu: Felhasználói azonosító

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: User Settings
hu: Felhasználói beállítások

en: User has been updated successfully.
hu: A felhasználó sikeresen frissítve.

en: Users
hu: Felhasználók

en: Users For Project
hu: A projekt felhasználói

en: Users for Project
hu: A projekt felhasználói

en: VCPU Hours
hu: VCPU órák

en: VCPUs
hu: VCPU-k

en: View Container
hu: Konténer megtekintése

en: View Full Log
hu: Teljes napló megtekintése

en: View Log
hu: Napló megtekintése

en: View Usage
hu: Használat megtekintése

en: Volume
hu: Kötet

en: Volume Detail
hu: Kötet részletei

en: Volume Details
hu: Kötet részletei

en: Volume Name
hu: Kötet neve

en: Volume Options
hu: Kötet beállítások

en: Volume Overview
hu: Kötet áttekintése

en: Volume Quotas
hu: Kötetkvóták

en: Volume Snapshot
hu: Kötet pillanatképe

en: Volume Snapshot Detail
hu: Kötet pillanatképének részletei

en: Volume Snapshot Details
hu: Kötet pillanatképének részletei

en: Volume Snapshots
hu: Kötet pillanatképei

en: Volume mount point (e.g. 'vda' mounts at '/dev/vda').
hu: Kötet csatolási pontja (például „vda” csatolása a „/dev/vda” helyre).

en: Volume size must be equal to or greater than the snapshot size (%sGB)
hu: A kötet méretének legalább a pillanatkép méretét el kell érnie (%s GB)

en: Volumes
hu: Kötetek

en: Volumes Attached
hu: Csatolt kötetek

en: Volumes are block devices that can be attached to instances.
hu: A kötetek példányokhoz csatolható blokkos eszközök.

en: Which keypair to use for authentication.
hu: Melyik kulcspárt használja a hitelesítéshez.

en: You are already using all of your available volumes.
hu: Már minden rendelkezésre álló kötet használatban van.

en: You are viewing data for the future, which may or may not exist.
hu: Olyan jövőbeli adatokat néz, amelyeknek a létezése nem garantált.

en: You can create a port for the network. If you specify device ID to be attached, the device specified will be attached to the port created.
hu: Létrehozhat egy portot a hálózatnak. Ha megadja egy csatolandó eszköz azonosítóját, akkor a megadott eszköz csatolásra kerül a létrehozott porthoz.

en: You can create a subnet associated with the new network, in which case "Network Address" must be specified. If you wish to create a network WITHOUT a subnet, uncheck the "Create Subnet" checkbox.
hu: Létrehozhat az új hálózathoz társítva egy alhálózatot, ebben az esetben meg kell adni a „Hálózati címet”. Ha a hálózatot alhálózat NÉLKÜL szeretné létrehozni, akkor törölje az „Alhálózat létrehozása” négyzetet.

en: You can customize your instance after it's launched using the options available here.
hu: A példányt személyre szabhatja az elindítása után az itt elérhető beállításokkal.

en: You cannot disable the user you are currently logged in as.
hu: Nem tilthatja le azt a felhasználót, amellyel jelenleg be van jelentkezve.

en: You may have mistyped the address or the page may have moved.
hu: Elgépelhette a címet, vagy az oldalt áthelyezték.

en: You may update the editable properties of your network here.
hu: Itt frissítheti a hálózat szerkeszthető tulajdonságait.

en: You may update the editable properties of your port here.
hu: Itt frissítheti a port szerkeszthető tulajdonságait.

en: Your image %s has been queued for creation.
hu: A(z) %s lemezkép létrehozásra sorba állítva.

en: email
hu: e-mail

en: instance
hu: példány

en: name
hu: név

en: on
hu: ezen:

en: password
hu: jelszó

en: primary project
hu: elsődleges projekt
