Horizon - en to bg_BG translation catalogue (274 entries)

en: %s completed successfully.
bg_BG: %s приключи успешно.

en: %s did not complete.
bg_BG: %s не приключи.

en: A script or set of commands to be executed after the instance has been built (max 16kb).
bg_BG: Скрипт или набор от команди ще бъде изпълнен след създаването на инстанцията (максимум 16kb).

en: ALLOW %(from)s:%(to)s from %(cidr)s
bg_BG: ALLOW %(from)s:%(to)s от %(cidr)s

en: ALLOW %(from)s:%(to)s from %(group)s
bg_BG: ALLOW %(from)s:%(to)s от %(group)s

en: Access & Security
bg_BG: Достъп и сигурност

en: Access &amp; Security
bg_BG: Достъп &amp; сигурност

en: Actions
bg_BG: Действия

en: Active Instances
bg_BG: Активни инстанции

en: Add
bg_BG: Добавяне

en: Add New Users
bg_BG: Добавяне на нови потребители

en: Add Rule
bg_BG: Добавяне на правило

en: Add To Project
bg_BG: Добави към проект

en: Add User To Project
bg_BG: Добавяне на потребител към проект

en: Admin
bg_BG: Админ

en: Admin Panel
bg_BG: Админ панел

en: All Instances
bg_BG: Всички инстанции

en: Allocate Floating IP
bg_BG: Алокация на плаващ IP адрес

en: Allocate IP
bg_BG: Алокация на IP адрес

en: Allocate IP To Project
bg_BG: Алокация на IP за проект

en: Allocate a floating IP from a given floating ip pool.
bg_BG: Алокация на плаващ IP адрес от даден басейн с плаващи IP адреси.

en: Architecture
bg_BG: Архитектура

en: Associate Floating IP
bg_BG: Асоциация на плаващ IP адрес

en: Attach To Instance
bg_BG: Закачи за инстанция

en: Attachments
bg_BG: Прикачени файлове

en: Available
bg_BG: Наличен

en: Cancel
bg_BG: Откажи

en: Checksum
bg_BG: Контролна сума

en: Code
bg_BG: Код

en: Confirm Password
bg_BG: Парола отново

en: Container
bg_BG: Контейнер

en: Container Format
bg_BG: Формат на контейнера

en: Container Name
bg_BG: Име на контейнер

en: Container created successfully.
bg_BG: Контейнерът беше създаден успешно.

en: Containers
bg_BG: Контейнери

en: Control access to your instance via keypairs, security groups, and other mechanisms.
bg_BG: Контролирайте достъпа до вашите инстанции с ключови двойки, групи за сигурност и други механизми.

en: Copy
bg_BG: Копиране

en: Copy Object
bg_BG: Копиране на обект

en: Create Container
bg_BG: Създаване на контейнер

en: Create Keypair
bg_BG: Създаване на ключова двойка

en: Create Project
bg_BG: Създаване на проект

en: Create Security Group
bg_BG: Създаване на група за сигурност

en: Create Snapshot
bg_BG: Създаване на запазено състояние

en: Create User
bg_BG: Създаване на потребител

en: Create a Snapshot
bg_BG: Създаване на запазено състояние

en: Created
bg_BG: Създаден на

en: Customization Script
bg_BG: парола

en: Default Quotas
bg_BG: Квоти по подразбиране

en: Delete
bg_BG: Изтриване

en: Delete on Terminate
bg_BG: Изтриване при прекратяване

en: Deleted
bg_BG: Изтрит

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description:
bg_BG: Описание:

en: Details
bg_BG: Детайли

en: Device Name
bg_BG: Име на устройство

en: Disable
bg_BG: Изключи

en: Disabled
bg_BG: Изключен

en: Disk
bg_BG: Диск

en: Disk Format
bg_BG: Формат на диска

en: Download
bg_BG: Сваляне

en: Download Keypair
bg_BG: Свали ключовата двойка

en: Download OpenStack RC File
bg_BG: Сваляне на OpenStack RC файл

en: Download RC File
bg_BG: Сваляне на RC файл

en: Download keypair &quot;%(keypair_name)s&quot;
bg_BG: Свали ключовата двойка "%(keypair_name)s"

en: Download the RC file for the selected project, then type "source openrc" in the terminal to configure your environment to communicate with OpenStack.
bg_BG: Свалете RC файла за избрания проект, после напишете "source openrc" в терминала за да конфигурирате вашата среда да комуникира с OpenStack.

en: Edit
bg_BG: Промяна

en: Edit Attachments
bg_BG: Редактиране на прикачените файлове

en: Edit Instance
bg_BG: Промяна на инстанция

en: Edit Project
bg_BG: Редактиране на проект

en: Edit Rules
bg_BG: Промяна на правилата

en: Edit Security Group Rules
bg_BG: Промяна на правилата на групата за сигурност

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Enable
bg_BG: Включи

en: Enabled
bg_BG: Включен

en: Error Downloading RC File: %s
bg_BG: Грешка при свалянето на RC файл: %s

en: Error writing zipfile: %(exc)s
bg_BG: Грешка при записването на zip файл: %(exc)s

en: Error:
bg_BG: Грешка:

en: File
bg_BG: Файл

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Fingerprint
bg_BG: Фингърпринт

en: Floating IP
bg_BG: Плаващ IP адрес

en: Floating IP Pool
bg_BG: Басейн с плаващи IP адреси

en: Floating IPs
bg_BG: Плаващи IP адреси

en: From Port
bg_BG: От порт

en: From here you can create a new project to organize users.
bg_BG: От тук можете да създадете нов проект за да организирате потребителите.

en: From here you can create a new security group
bg_BG: От тук можете да създадете нова група за сигурност

en: From here you can create a new user and assign them to a project.
bg_BG: От тук можете да създадете нов потребител и да го добавите към проект.

en: From here you can edit a project.
bg_BG: От тук можете да промените проект.

en: From here you can edit quotas (max limits) for the project %(tenant.name)s.
bg_BG: От тук можете да променяте квотите (максималните лимити) за проекта %(tenant.name)s.

en: From here you can edit the user's details, including their default project.
bg_BG: От тук можете да променяте детайлите на потребителите, включително техният основен проект.

en: Host
bg_BG: Хост

en: IP Address
bg_BG: IP адрес

en: IP Addresses
bg_BG: IP адреси

en: IP Protocol
bg_BG: IP протокол

en: Import Keypair
bg_BG: Зареждане на ключова двойка

en: Incorrect format for IP address
bg_BG: Невалиден формат за IP адрес

en: Info
bg_BG: Информация

en: Info:
bg_BG: Информация:

en: Injected Files
bg_BG: Инжектирани файлове

en: Instance
bg_BG: Инстанция

en: Instance "%s" updated.
bg_BG: Инстанцията "%s" беше обновена.

en: Instance Count
bg_BG: Брой на инстанции

en: Instance Detail
bg_BG: Детайли на инстанцията

en: Instance Name
bg_BG: Име на инстанция

en: Instance Overview
bg_BG: Преглед на инстанция

en: Instance Snapshot
bg_BG: Запазено състояние на инстанция

en: Instance Snapshots
bg_BG: Запазени състояния на инстанцията

en: Instance VNC Console
bg_BG: VNC конзола на инстанцията

en: Instances
bg_BG: Инстанции

en: Invalid subnet mask
bg_BG: Невалидна маска на подмрежата

en: Invalid version for IP address
bg_BG: Невалидна версия за IP адрес

en: Key Name
bg_BG: Име на ключ

en: Keypair
bg_BG: Ключова двойка

en: Keypair Name
bg_BG: Име на ключова двойка

en: Keypair names may only contain letters, numbers, underscores and hyphens.
bg_BG: Имената на ключовите двойки могат да съдържат само букви, числа, долни черти и тирета.

en: Keypairs
bg_BG: Ключови двойки

en: Launch
bg_BG: Стартиране

en: Launch Instance
bg_BG: Стартиране на инстанция

en: Launch instance in these security groups.
bg_BG: Стартиране на инстанция в тези групи за сигурност.

en: Limit
bg_BG: Лимит

en: Modify Users
bg_BG: Промяна на потребителите

en: Monitoring
bg_BG: Мониторинг

en: My Panel
bg_BG: Моят панел

en: Name
bg_BG: Име

en: No Limit
bg_BG: Без лимит

en: No floating IP pools available.
bg_BG: Не са налични басейни с плаващи IP адреси.

en: No instances available
bg_BG: Няма налични инстанции

en: No keypairs available.
bg_BG: Няма налични ключови двойки.

en: No rules defined.
bg_BG: Няма зададени правила.

en: Not available
bg_BG: Не е налично

en: Number of instances to launch.
bg_BG: Колко инстанции да бъдат стартирани.

en: Object
bg_BG: Обект

en: Object Name
bg_BG: Име на обект

en: Object was successfully uploaded.
bg_BG: Обектът беше качен успешно.

en: Objects
bg_BG: Обекти

en: Other
bg_BG: Друго

en: Overview
bg_BG: Преглед

en: Password
bg_BG: Парола

en: Password is not accepted
bg_BG: Паролата не е одобрена.

en: Password must be between 8 and 18 characters.
bg_BG: Паролата трябва да е между 8 и 18 символа.

en: Passwords do not match.
bg_BG: Паролите не съвпадат.

en: Pause
bg_BG: Пауза

en: Paused
bg_BG: На пауза

en: Please log in to continue.
bg_BG: Моля, влезте за да продължите.

en: Please select a row before taking that action.
bg_BG: Моля, изберете ред преди да предприемете това действие.

en: Pool
bg_BG: Басейн

en: Power State
bg_BG: Състояние

en: Primary Project
bg_BG: Основен проект

en: Processing...
bg_BG: Обработване...

en: Project
bg_BG: Проект

en: Project & User
bg_BG: Проект и потребител

en: Project Quotas
bg_BG: Квоти на проекта

en: Project Usage
bg_BG: Потребление на проекта

en: Project Usage Overview
bg_BG: Преглед на потреблението на проекта

en: Projects
bg_BG: Проекти

en: Protect and use the key as you would any normal ssh private key.
bg_BG: Пазете и използвайте ключа като всеки нормален ssh частен ключ.

en: Public
bg_BG: Публичен

en: Public Key
bg_BG: Публичен ключ

en: Quota Name
bg_BG: Име на квотата

en: Quotas
bg_BG: Квоти

en: Reboot
bg_BG: Рестартиране

en: Rebooted
bg_BG: Рестартирана

en: Release
bg_BG: Освободи

en: Released
bg_BG: Освободен

en: Reload
bg_BG: Презареждане

en: Remove
bg_BG: Премахни

en: Removed
bg_BG: Премахнат

en: Resume
bg_BG: Продължи

en: Resumed
bg_BG: Продължена

en: Role
bg_BG: Роля

en: Root Disk
bg_BG: Основен диск

en: Rule
bg_BG: Правило

en: Rules
bg_BG: Правила

en: Save
bg_BG: Запазване

en: Save Changes
bg_BG: Запазване на промените

en: Security Group
bg_BG: Група за сигурност

en: Security Group Rules
bg_BG: Правила на групата за сигурност

en: Security Groups
bg_BG: Групи за сигурност

en: Select Instance Snapshot
bg_BG: Изберете запазено състояние на инстанцията

en: Select a Project
bg_BG: Изберете проект

en: Select a keypair
bg_BG: Избор на ключова двойка

en: Select a month to query its usage
bg_BG: Изберете месец за да намерите потреблението

en: Select a project
bg_BG: Изберете проект

en: Select an instance
bg_BG: Изберете инстанция

en: Select the user role for the project.
bg_BG: Изберете ролята на потребителя за проекта.

en: Service
bg_BG: Услуга

en: Services
bg_BG: Услуги

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Size
bg_BG: Размер

en: Slash is not an allowed character.
bg_BG: Наклонената черта е невалиден символ.

en: Snapshot
bg_BG: Запазване на състоянието

en: Snapshot "%(name)s" created for instance "%(inst)s"
bg_BG: Запазено състояние "%(name)s" беше създадено за инстанция "%(inst)s"

en: Snapshot Name
bg_BG: Име на запазеното състояние

en: Snapshots
bg_BG: Запазени състояния

en: Snapshots preserve the disk state of a running instance.
bg_BG: Запазеното състояние запазва състоянието на диска на работеща инстанция.

en: Source
bg_BG: Източник

en: Specify the details for launching an instance.
bg_BG: Посочете детайлите за стартиране на инстанция.

en: Status
bg_BG: Статус

en: Success:
bg_BG: Успех:

en: Successfully added rule: %s
bg_BG: Успешно добавено правило: %s

en: Successfully disassociated Floating IP: %s
bg_BG: Успешна дисоциация на плаващо IP: %s

en: Successfully imported public key: %s
bg_BG: Успешно зареждане на публичен ключ: %s

en: Suspend
bg_BG: Заспиване

en: Suspended
bg_BG: Заспала

en: System Panel
bg_BG: Системен панел

en: TCP/UDP: Enter integer value between 1 and 65535. ICMP: enter a value for ICMP code in the range (-1: 255)
bg_BG: TCP/UDP: Въведете число от 1 до 65535. ICMP: въведете стойност за ICMP код в диапазона (-1: 255)

en: TCP/UDP: Enter integer value between 1 and 65535. ICMP: enter a value for ICMP type in the range (-1: 255)
bg_BG: TCP/UDP: Въведете число от 1 до 65535. ICMP: въведете стойност за ICMP в диапазона (-1: 255)

en: Task
bg_BG: Задача

en: Terminate
bg_BG: Прекратяване

en: The "from" port number is invalid.
bg_BG: Числото за "от" порт е невалидно.

en: The "to" port number is invalid.
bg_BG: Числото за "до" порт е невалидно.

en: The "to" port number must be greater than or equal to the "from" port number.
bg_BG: Числото за "до" порт трябва да е по-голямо или равно на числото за "от" порт.

en: The chart below shows the resources used by this project in relation to the project's quotas.
bg_BG: Графиката по-долу показва ресурсите използвани от този проект в връзка с квотите на проекта.

en: To Port
bg_BG: До порт

en: Type
bg_BG: Тип

en: Unable to add rule to security group.
bg_BG: Правилото не може да бъде добавено към групата за сигурност.

en: Unable to allocate Floating IP.
bg_BG: Не може да се алокира плаващ IP адрес.

en: Unable to copy object.
bg_BG: Обектът не беше копиран.

en: Unable to create container.
bg_BG: Контейнерът не може да бъде създаден.

en: Unable to create keypair: %(exc)s
bg_BG: Не може да се създаде ключовата двойка: %(exc)s

en: Unable to create security group.
bg_BG: Групата за сигурност не може да бъде създадена.

en: Unable to create user.
bg_BG: Потребителят не може да бъде създаден.

en: Unable to disassociate floating IP.
bg_BG: Не може да се дисоциира плаващия IP адрес.

en: Unable to get quota info.
bg_BG: Информацията за квотата не може да бъде получена.

en: Unable to list containers.
bg_BG: Списъкът с контейнери не може да бъде показан.

en: Unable to retrieve container list.
bg_BG: Списъкът с контейнери не може да бъде получен.

en: Unable to retrieve instance details.
bg_BG: Детайлите за инстанцията не могат да бъдат получени.

en: Unable to retrieve instance list.
bg_BG: Списъкът с инстанции не може да бъде получен.

en: Unable to retrieve keypair list.
bg_BG: Списъкът с ключови двойки не може да бъде получен.

en: Unable to retrieve list of security groups
bg_BG: Листът с групите за сигурност не може да бъде показан

en: Unable to retrieve object list.
bg_BG: Списъкът с обекти не може да бъде получен.

en: Unable to retrieve object.
bg_BG: Обектът не може да бъде получен.

en: Unable to retrieve project list.
bg_BG: Списъкът с проектите не може да бъде получен.

en: Unable to retrieve security group.
bg_BG: Групата за сигурност не може да бъде получена.

en: Unable to retrieve security groups.
bg_BG: Групите за сигурност не могат да бъдат получени.

en: Unable to retrieve usage information.
bg_BG: Информацията за потреблението не може да бъде получена.

en: Unable to retrieve user list.
bg_BG: Списъкът с потребители не може да бъде получен.

en: Unable to retrieve users.
bg_BG: Потребителите не могат да бъдат получени.

en: Unable to update instance.
bg_BG: Инстанцията не може да бъде обновена.

en: Unable to update user.
bg_BG: Потребителят не може да бъде обновен.

en: Unable to upload object.
bg_BG: Обектът не може да бъде качен.

en: Unauthorized. Please try logging in again.
bg_BG: Не сте оторизирани. Моля, опитайте да влезете отново.

en: Unpause
bg_BG: Без пауза

en: Unpaused
bg_BG: Не е на пауза

en: Update Instance
bg_BG: Обновяване на инстанцията

en: Update Project
bg_BG: Обновяване на проекта

en: Update Quota
bg_BG: Обновяване на квотата

en: Update User
bg_BG: Обновяване на потребител

en: Updated
bg_BG: Оновен на

en: Upload Object
bg_BG: Качване на обект

en: Upload Objects
bg_BG: Качване на обект

en: Usage Overview
bg_BG: Преглед на потреблението

en: Usage Summary
bg_BG: Обобщение на потреблението

en: User
bg_BG: Потребител

en: User "%s" was successfully created.
bg_BG: Потребителят "%s"беше успешно създаден.

en: User Name
bg_BG: Потребителско име

en: User Settings
bg_BG: Потребителски настройки

en: User has been updated successfully.
bg_BG: Потребителят беше обновен успешно.

en: Users
bg_BG: Потревители

en: Users For Project
bg_BG: Потребители за проект

en: Users for Project
bg_BG: Потребители на проекта

en: View Usage
bg_BG: Виж потреблението

en: Warning:
bg_BG: Внимание:

en: Which keypair to use for authentication.
bg_BG: Фингърпринт

en: You are not authorized to access %s
bg_BG: Вие не сте оторизирани да достъпвате %s

en: You are viewing data for the future, which may or may not exist.
bg_BG: Вие разглеждате данни за в бъдеще, които могат или не могат да съществуват.

en: You can customize your instance after it's launched using the options available here.
bg_BG: Можете да персонализирате вашата инстанция след като е стартирана използвайки настройките.

en: You cannot disable the user you are currently logged in as.
bg_BG: Не можете да изключите потребителя с който сте влезли.

en: You do not have permission to %(action)s: %(objs)s
bg_BG: Вие нямате права да %(action)s: %(objs)s

en: You may update the editable properties of your instance here.
bg_BG: Тук можете да обновите редактиращите се свойства на вашата инстанция.

en: email
bg_BG: имейл

en: name
bg_BG: име

en: password
bg_BG: парола

en: primary project
bg_BG: основен проект
